ماشین لباسشویی

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش 1–12 از 141 نتیجه

ماشین لباسشویی

تاریخچه لباسشویی

امروزه لباسشویی بعد از یخچال رایج ترین محصول موجود در آشپزخانه است.

ما اختراع ماشین لباسشویی را مدیون یعقوب کریستین شفر در سال 1767 میلادی هستیم. 30 سال بعد، یک آمریکایی به نام ناتانیل بریگز اولین طرح ماشین لباسشویی را ارائه کرده و اختراع نمود که شاید هیچ شباهتی به دستگاهی که امروزه به نام لباسشویی می شناسیم نداشت.

شیوه ی کار این دستگاه به این شکل بود که ابتدا آب داغ وارد یک مخزن می شد و با چرخیدن یک اهرم لباس ها شسته می شد. پس از شسته شدن لباس ها از بین دو غلتک عبور داده می شدند و آبکشی صورت می گرفت. و آب کثیف از شیر پایین دستگاه تخلیه می شد.

در سال 1907 ، اولین ماشین های لباسشویی درامی ظاهر شد. با توجه به اینکه آنها هنوز با دست كار می كردند اما مخزن فولادی آنان اجازه گرم کردن آب را با استفاده از مشعل ذغال سنگ در اختیارمان قرار می‌داد.

اولین ماشین لباسشویی تاریخ

در سال 1920 ، اولین ماشینهای برقی به دنیا آمدند، در این نوع از ماشین‌ها تنها مکانیسم چرخش الکتریکی بود و سایر کنترل‌های امروزی به صورت دستی صورت می‌گرفت.

لباسشوو

شروع حرکت ماشین های لباسشویی به سمت اتوماتیک شدن را می توان از سال 1930 دانست.

به مرور امکانات و کلید ها به آن اضافه شد.

امروزه به حدی تکنولوژی لباسشویی ها پیشرفت کرده که در برخی از آن ها حتی نیازی به موادشوینده نیز نمی باشد( به علت وجود یون های مثبت و منفی)

با توجه به امکانات پیشرفته ی لباسشویی ها اگر نیاز به مشاوره داشتید مشاوران بازرگانی کیانی به صورت کاملا رایگان آماده ی راهنمایی شما می باشند. با ما در تماس باشید: 03155540300